ul. Grzegórzecka 67F/L38KRAKÓW, 31-559

Specjalistyczne zabiegi usuwania zmarszczek

Zabiegi przy użyciu laseru Fotona Spectro SP

Najnowsza opatentowana technologia pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje wszelkie objawy starzenia się skóry.

Fotoodmładzanie w zabiegach Alma Harmony opiera się na procesie selektywnej fototermolizy.

Nowoczesna metoda na pozbycie się opornej tkanki tłuszczowej bez operacji i rekonwalescencji pozabiegowej.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej to nieinwazyjny sposób na pozbycie się tłuszczu z niechcianych miejsc w obrębie twarzy i pozostałych części ciała. Zabieg lipolizy iniekcyjnej będzie idealny dla osób cierpiących na uporczywy, zlokalizowany nadmiar tkanki tłuszczowej.

Mezoterapia jest niechirurgiczną metoda stosowaną dla regeneracji, poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia, w leczeniu cellulitu, rozstępów, a także kondycjonowaniu skóry głowy i zapobieganiu łysieniu.

Zabieg jest bezpieczny, nie wymaga żadnych nacięć, nie zostawia blizn. Można go przeprowadzić niezależnie od pory roku. Po podaniu znieczulenia miejscowego lekarz wprowadza pod skórę nić przy pomocy bardzo cienkiej sterylnej igły.

Obecnie w medycynie estetycznej istnieje duży wachlarz zabiegów, za pomocą których możemy wzmocnić skórę, zwiększy jej napięcie, pogrubić ją czy nadać ponownie jędrności i elastyczności.

Medycyna estetyczna daje nam możliwość usunięcia objawów starzenia się skóry dekoltu i szyi. Zastosowanie nici liftingujących umożliwia likwidację obwiśnięć skóry pod linią brody i żuchwy.

Wypełniacze stosowane obecnie bardzo powszechnie w medycynie estetycznej, pozwalają na stosunkowo szybkie i bezpieczne przywrócenie młodego wyglądu.

Call Now Button