ICOONE®

Innowacyjne podejście i-Tech Industries® oparte na rozwoju nowych technologii                     i znaczących odkryciach naukowych dotyczących tkanki skórnej, opiera się na prawdziwej kulturze pielęgnacji skóry, najbardziej rozległego organu ludzkiego ciała, niezwykle wrażliwego i istotnego dla jego ochrony przed czynnikami zewnętrznymi. Projekt Icoone® jest inspirowany intuicją profesora Jean-Claude’a Guimberteau, specjalisty w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej, który poświęcił wiele lat na obserwację skóry w zakresie struktury tkanki łącznej: Guimberteau wykazał, że skóra musi być pojmowana jako żywa, ciągła materia, a tkanka podskórna składa się z sieci mikrowakuoli, które tworzą funkcjonalną jednostkę struktury tkanki. Ta nowa wizja całkowicie zastępuje tradycyjną koncepcję tkanki warstwowej, a tym samym narzuca potrzebę nowego sposobu leczenia skóry.

Najnowsza, opatentowana technologia Roboderm® zapewniająca zaskakujące rezultaty. Dzięki ekskluzywnemu, rozszerzonemu na skalę międzynarodową patentowi Roboderm®, Icoone® oferuje w pełni konfigurowalny zabieg odmładzania skóry i modelowania sylwetki. Roboderm® jest unikalną technologią na świecie zdolną do generowania Multi Mikropęcherzykowej Stymulacji (M.M.S.A.) za pomocą zestawu mikrootworów obecnych na powierzchni mikrostymulatorów znajdujących się w głowicach zabiegowych Icoone®. Mikrostymulatory obracają się tam i z powrotem, precyzyjnie i skutecznie stymulując skórę na całej powierzchni, docierając do najmniejszych jej części i generując do 21 600 mikrostymulacji na minutę. Działanie stymulujące odbywa się na 3 powierzchniach jednocześnie: 2 niezależne, zmotoryzowane mikrostymulatory, które poruszają się jednocześnie na tym samym obszarze, uzupełniając swoje działanie     i generując gimnastykę tkankową z efektem ujędrniającym oraz 1 centralna komora umieszczona pomiędzy mikrostymulatorami, która oddziałuje dogłębniej na tkankę tłuszczową Dlatego też technologia Roboderm® umożliwia potrojenie powierzchni stymulacji, uzyskując głębszą i bardziej efektywną stymulację skóry. Potrójna powierzchnia ssąca pozwala również na lepsze przemieszczanie głowic, dzięki czemu operator nie musi wywierać nacisku. W ten sposób obie ręce mogą być używane jednocześnie, co zapewnia klientowi bardziej naturalną i delikatną stymulację, bez zmęczenia operatora.
Icoone® jest w rzeczywistości technologią, która umożliwia dwuręczny symetryczny zabieg, pracując jednocześnie po obu stronach ciała. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry. Icoone® to nowa
metoda leczenia skóry i przylegających do niej tkanek, która pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej, likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE® to nowa metoda leczenia skóry. Jest to opatentowana technologia, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację Roboderm®, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Dzięki temu skóra otrzymuje 21.600 bodźców mikrostymulacyjnych na minutę pracy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry.

Budowa skóry a Icoone ®

Zasada działania Icoone®, a tym samym patent Roboderm®, opiera się na dogłębnym zrozumieniu struktury tkanki łącznej i budowy skóry. Icoone® powstał dzięki najnowszym odkryciom prof. J.C. Gimberteau w dziedzinie skóry. Jego badania zakładają istnienie tzw. systemu MCDAS, czyli Multimikrowakuolarnego Systemu Absorpcji Kolagenu. Na podstawie tej teorii zakładamy, że pomiędzy poszczególnymi tkankami nie ma wyraźnego rozgraniczenia, bądź warstwowego ułożenia. Wszystkie struktury połączone są ze sobą poprzez sieć włókien, pomiędzy którymi tworzą się wolne przestrzenie zwane mikrowakuolami. Włókna te zbudowane są głównie z kolagenu, elastyny oraz w niewielkim stopniu z lipidów. Dodatkowo do włókien kolagenowych przyłączone są proteoglikany, które wykazują silną hydrofilność, powodując tym samym wiązanie cząsteczek wody wewnątrz mikrowakuli. Taka budowa zapewnia swobodne przesuwanie się poszczególnych struktur względem siebie, jak również rozprężanie i sprężanie mikrowakuli podczas ucisku. Widoczne jest to np. w momencie uszczypnięcia fałdu skórnego, który po puszczeniu wraca do formy pierwotnej. Im młodsza skóry, czyli im bardziej elastyczne włókna, tym szybszy powrót fałdu. Przeprowadzone badania stały się inspiracją do zaprojektowania urządzenia Icoone®, które w bardzo precyzyjny sposób stymuluje opisaną sieć bez jej uszkodzenia. Ponadto
dołączenie stymulacji światłem LED powoduje zwiększoną produkcję włókien kolagenowych i elastynowych, a tym samym wzmocnienie systemu MSDAS.

Zasada działania Icoone ® - patent Roboderm ®

1. Podciśnienie na rolkach wywołuje efekt drenażowy.
2. Zassanie do komory głowicy stymuluję skórę i system włókien MCDS
3. Działanie pulsacyjne Icoone pobudza układ neurowegetatywny.

Dzięki takiemu mechanizmowi działania pobudzamy skórę na poziomie naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej oraz dużo efektywniej oddziałujemy na komórki tłuszczowe i tkankę mięśniową. Zapewnia to znakomite efekty zarówno w działaniu modelującym sylwetkę i ujędrniającym skórę, jak i w leczeniu problemów mięśniowych lub zastojów limfatycznych.

Innowacje wprowadzone w Icoone laser II®:

 • Mniejsze i bardziej kompaktowe urządzenie.
 • Nowy design z podświetlanym logo.
 • Jeszcze bardziej wydajne głowice dzięki powiększeniu średnic mikrootworów.
 • Podwójne głowice ROBOMINI® do pracy symetrycznej.
 • 3 nowe mikrokońcówki ROBOMICRO® dla jeszcze bardziej spersonalizowanych zabiegów.
 • Ergonomiczne kształty głowic i uchwytów.
 • Nowe oprogramowanie z bardziej intuicyjnym interfejsem użytkownika.
 • Nowy podręcznik z dokładnym opisem zabiegów i technik.
 • Nowe programy pozwalające na dokładniejszą pracę na twarzy i dłoniach.
 • Icoone laser II® wprowadza kolejną, niesamowitą innowację: zabieg symetryczny!
  Dwie pary głowic: Robotwins® oraz Robomini® przeznaczone są do masażu oburącz i leczenia całego ciała w naturalny sposób, podwajają korzyści i oszczędzają czas zabiegu.
  Dostarczają wysoce przyjemnych doznań z gwarancją szybkich i zadowalających efektów. Głowice Icoone laser II ®
  Icoone Laser II® daje nam jeszcze większą możliwość wyboru pomiędzy specjalistycznymi
  głowicami zabiegowymi. Mamy do dyspozycji aż 11 głowic zabiegowych:

Głowica Robosolo® łączy w sobie technologię niezależnie zmechanizowanych rolek z laserem 915nm i światłem LED 650nm. Połączenie to zapewnia niezwykle efektywne zabiegi na zlokalizowaną tkankę tłuszczową, cellulit, modelowanie sylwetki. W wyniku jej działania tkanka otrzymuje 15 600 stymulacji na minutę.

Głowice Robotwins®
przeznaczone są do pracy oburącz, co zapewnia symetryczne oddziaływanie na układ limfatyczny i krwionośny oraz przeprowadzenie zabiegu na całe ciało dwa razy szybciej niż przy użyciu jednej głowicy. Niezastąpione przy zabiegach bazowych i ujędrniających.            W wyniku ich pracy tkanka otrzymuje 21.600 stymulacji na minutę.

Głowice Robomini®
to najmniejsze na świecie zmotoryzowane głowice przeznaczone do pracy na twarzy, szyi i dekolcie oraz na trudno dostępnych obszarach na ciele. Wykorzystywane bardzo często przy pracy na bliznach, przykurczach, zapaleniu ścięgien. W ICOONE laser II® również w wersji Robomini Twins® do pracy oburącz i zabiegów symetrycznych najmniejszych obszarów, tj. kolan, kostek, dekoltu czy piersi. W wyniku ich zastosowania tkanka otrzymuje 14400 stymulacji na minutę.

Głowica Robomicro® z 6 różnymi mikrokońcówkami bez napędu, przeznaczona jest do pracy na twarzy, bezpośrednio na powiekach, ustach, zmarszczkach, bruzdach, a także bliznach. W modelu Icoone laser II® mamy dodatkowe 3 mikrokońcówki, które znajdą zastosowanie we wszystkich zabiegach na okolicę twarzy, szyi i dekoltu jak i po plastyce powiek czy nosa. Ich działanie w zależności od nakładki równa się od 1800 do 13200 stymulacjom na minutę.

Rodzaje podciśnienia w głowicach Icoone ® (patent):
1. Tylko w głowicy głównej (np. przy pracy na starych bliznach i w medycynie sportowej).
2. Tylko poprzez mikrootwory umieszczone w rolkach (np. przy skórze naczyniowej, na świeżych bliznach, obrzękach, stanach zapalnych po liposukcji, po mastektomii, kiedy
oddziaływanie na problem jest niezbędne niemal natychmiast po zabiegu, co jest możliwe dzięki możliwości zamknięcia podciśnienia w komorze głównej i zostawienia tylko na
mikrootworach).
3. Poprzez głowicę główną i mikrootwory umieszczone w rolkach jednocześnie, np. przy modelowaniu sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, cellulicie (zwiększając moc rozmasujemy mocniej fałd skóry bez jej rozciągania, ponieważ mikrootwory w rolkach podtrzymują go po zewnętrznych stronach i chronią go przed rozciągnięciem.

Zabiegi ICOONE® skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE® znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

ICOONE® jest idealnym rozwiązaniem dla osób:
● z problemami naczyniowymi i obrzękami
● pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga
● mających problem z luźną skórą
● bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych
● walczących z nadwagą i cellulitem
● po liposukcji
● przed i po zabiegach chirurgicznych
● cierpiących na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, które z różnych względów nie chcą lub nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych
● które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł
cierpiących na zaparcia
● kobiet po porodach,
● uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport
● mających bóle mięśni, bóle placów i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała

Umów wizytę
Call Now Button