PCA Skin

DETOX

Detox PCA Skin to unikatowe połączenie kwasów oraz innych aktywnych składników, które wykazują działanie regenerujące, oczyszczające oraz łagodzące stany zapalne. Procedura zabiegowa może być z powodzeniem łączona z zabiegami takimi jak można połączyć z oczyszczanie wodorowe i manualne.

.

Profesjonalny zabieg Detox PCA Skin przeznaczony jest w szczególności dla osób ze skórą tłustą, zaskórnikami, rozszerzonymi porami oraz nadmierną produkcją sebum.

Do głównych korzyści wynikających z zastosowania zabiegu zaliczamy:

 • redukcję wydzielania sebum oraz błyszczenia skóry,
 • detoksykację komórek skóry,
 • oczyszczenie ujść gruczołów łojowych.
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • alergia na którykolwiek ze składników preparatu,
 • otwarte rany w miejscu objętym zabiegiem.
ENZYMATIC TREATMENT

Enzymatic Treatment PCA Skin to procedura zabiegowa łącząca w sobie delikatne, a zarazem bardzo skuteczne złuszczanie enzymatyczne oraz chemiczne (kwasy AHA). Enzymatic Treatment wykazuje działanie antyoksydacyjne oraz przeciwzapalne. Po wykonaniu zabiegu skóra staje się wygładzona rozświetlona oraz rozjaśniona.

.

Profesjonalny zabieg Enzymatic Treatment PCA Skin przeznaczony jest w szczególności dla osób z szara i ziemistą skórą, przebarwieniami, nierównym kolorytem, nadmiernym rogowaceniem oraz skórą palacza. Dodatkowo doskonale sprawdza się w profilaktyce starzenia się skóry.

Do głównych korzyści wynikających z zastosowania zabiegu zaliczamy:

 • działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne,
 • rozjaśnienie, wygładzenie oraz rozświetlenie skóry.
OXYGENATING TRIO

Oxygenating Trio PCA Skin to niezwykle efektywna procedura detoksykująca skórę. Podstawowym celem zabiegu jest walka z wolnymi rodnikami tlenowymi, które powstają na skutek stresu oksydacyjnego oraz działania innych czynników zewnętrznych. W trakcie zabiegu dochodzi do dotlenienia tkanek, dzięki stymulacji mikrokrążenia. W efekcie skóra odzyskuje utracony naturalny blask.

.

Profesjonalny zabieg Oxygenating Trio PCA Skin przeznaczony jest w szczególności dla osób, które borykają się m.in. z szarą i matową skórą, trądzikiem różowatym oraz zaskórnikami zamkniętymi. Dodatkowo doskonale sprawdza się w profilaktyce starzenia się skóry oraz pielęgnacji okolicy oczu.

Do głównych korzyści wynikających z zastosowania zabiegu zaliczamy:

 • głębokie nawilżenie skóry,
 • poprawę kolorytu i elastyczności skóry,
 • rozświetlenie skóry.
 • alergia na którykolwiek ze składników preparatu,
 • otwarte rany w miejscu objętym zabiegiem.
PEELING CHEMICZY PCA Skin
Rodzaj kwasu zastosowanego do zabiegu dobierany jest w trakcie konsultacji z kosmetologiem, podczas której specjalista ocenia stan skóry pacjenta.

NOPEEL PEEL PCA SKIN
Nopeel Peel to niezwykle delikatny peeling działający powierzchniowo, bez wizualnego złuszczania skóry. Preparat w skuteczny sposób wspomaga odnowę komórkową, stymuluje produkcję włókien kolagenowych, regeneruje, wspomaga funkcję ochronną skóry, a także zapobiega oznakom starzenia się skóry, jednocześnie zmniejszając stany zapalne występujące po wykonaniu zabiegu.
Procedura zabiegowa przeznaczona jest dla każdego typu skóry, jednakże bardzo dobrze sprawdza się w przypadku skóry wrażliwej. Jest to również świetny wybór dla osób młodych – jako pierwszy zabieg.

SENSI PEEL PCA SKIN
Sensi Peel to delikatny rodzaj peelingu wykorzystywany przede wszystkim w terapii bardzo wrażliwych skór. Procedura zabiegowa w skuteczny sposób redukuje przebarwiania, a także wzmacnia oraz rozjaśnia skórę zniszczoną działaniem promieni UV. Sensi Peel wykazuje właściwości przeciwzapalne i przeciwtrądzikowe. Dodatkowo zapobiega migracjom bakterii, tym samym stanowiąc świetną terapię dla osób borykających się z rumieniem utrwalonym i trądzikiem różowanym.

HQ FREE PEEL PCA SKIN
Hq Free Peel to procedura zabiegowa umożliwiająca odblokowanie ujść gruczołów łojowych, dogłębnie oczyszczająca skórę trądzikową, rozjaśniająca koloryt oraz spowalniająca nieuniknione procesy starzenia się skóry. Zabieg idealnie sprawdza się u osób posiadających cerę oporną, zszarzałą i zanieczyszczoną. Dodatkowo z powodzeniem wykorzystywany jest w terapii przebarwień oraz trądziku grudkowatego.

ZABIEG DLA KOBIET W CIĄŻY

PCA Skin to skuteczne zabiegi dedykowane dla kobiet w ciąży i w trakcie karmienia piersią. Procedury zabiegowe dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry pacjentki. Podczas protokołu zabiegowego wykorzystuje się maseczki terapeutyczne, serum korygujące lub inne preparaty wchodzące w skład alternatyw peelingów chemicznych. Każdy preparat posada delikatne, niższe oraz bezpieczne stężenie składników aktywnych,

.

Do głównych korzyści wynikających z zastosowania zabiegu zaliczamy:

 • oczyszczenie skóry,
 • rozjaśnienie skóry,
 • zwężenie rozszerzonych porów,
 • poprawa kolorytu skóry.
Umów wizytę
Call Now Button