Biostymulator na ciało

Zabieg to innowacyjna procedura wpływająca na wielopoziomową regenerację tkanek. Działa wewnątrz macierzy międzykomórkowej, tym samym stymulując syntezę włókien kolagenowych i elastyny. Śródskórna iniekcja preparatu bezpośrednio w tkankę podskórną pozwala na dostarczenie optymalnej ilości kwasy hialuronowego. Zabieg w skuteczny sposób niweluje wiotką skórę, poprawia jej koloryt, zwiększa nawilżenie oraz hamuje procesy starzenia się tkanek.

W trakcie procedury zabiegowe następuje podanie preparatu specjalną techniką, która polega na śródskórnej iniekcji substancji w dziesięciu wyznaczonych punktach. Po wykonaniu zabiegu na skórze w miejscach wkłuć mogą pojawiać się delikatne zaczerwienienie, które znikają samoistnie po kilku godzinach. Każdy pacjent po zabiegu otrzymuje również plastry odżywcze przyklejane w miejsce wstrzyknięcia preparatu oraz krem do ciała do pielęgnacji domowej.

Zabieg w szczególności przeznaczony jest dla wszystkich osób, które zauważyły u siebie wiotkość skóry m.in. na brzuchu, ramionach i udach.

Efekty:

  • wielopoziomowy remodelling tkanek,
  • poprawa elastyczności, nawilżenia i struktury skóry,
  • widoczny lifting skóry,
  • redukcja wiotkości skóry,
  • redukcja zmarszczek i przebarwień,
  • kompleksowa regeneracja skóry

Efekty w postaci nawilżenia i przywrócenia elastyczności skóry widoczne są po około 21 od wykonania procedury zabiegowej. Dla uzyskania maksymalnych rezultatów terapii zaleca się wykonanie serii od 2  zabiegów w odstępach co 30 dni.


Call Now Button