Terapia GEN FACTOR

NA CZYM POLEGA WIZYTA?

Gen Factor to innowacyjny preparat wykorzystywany w medycynie i kosmetologii komórkowej służący do kompleksowej odbudowy i regeneracji skóry. Wspomaga wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA. Pod jego wpływem skóra zaczyna wykształcać nie tylko nowe włókna kolagenowe, ale też całą macierz tkankową, łącznie z gaszeniem stanu zapalnego. Gen Factor służy do dużych i małych zadań, które mają na celu odbudowę skóry. Preparat posiada udokumentowane działanie od terapii przeciwstarzeniowej, trądziku, trudno gojących się ran (np. oparzenia, owrzodzenia), po blizny potrądzikowe, pooparzeniowe, ubytki w tkankach, rozstępy itp.
Twórcami przełomowych receptur jest grupa 14 polskich naukowców pod kierownictwem dr Wojciecha Karwowskiego, specjalisty w dziedzinie bioinżynierii tkankowej i biomedycznej. Wieloletnie badania w laboratoriach inżynierii tkankowej wykazały wysoką skuteczność preparatu.
Gen factor to innowacyjny preparat inżnierii tkankowej służący do pielęgnacji skóry zmienionej chorobowo; łuszczyca, AZS, trądzik, oparzenia, inne dermatozy, a także świetnie się sprawdza w terapiach anti aging, blizn i rozstępów.
Zawiera on kompozycję aktywnych biologicznie białek oraz peptydów umieszczonych w biopolimerowej bazie hydrożelowej, co ułatwia penetrację transferyn oraz czynników wzrostu do naskórka przyspieszając procesy gojenia się i regeneracji tkanek po różnego rodzaju uszkodzeniach.

– zagęszczenie skóry twarzy i ciała już po pierwszym zabiegu o ponad 20%,
– spłycenie blizn i rozstępów,
– zmniejszenie przebarwień,
– regeneracja naskórka po zabiegach inwazyjnych z zakresu medycyny estet.,
– działania łagodzące w stanach zapalnych, egzemie, łuszczycy i zmianach trądzikowych,
– działanie antyseptyczne, regenerujące oraz przeciwzapalne,
– normalizacja procesów gojenia głębokich uszkodzeń naskórka,
– łagodzenie stanów alergicznych,
– stymulacja układu odpornościowego skóry,
– stymulowanie ekspresji genów.

– ciąża i karmienie piersią,
– choroby autoimmunologiczne,
– niewyrównana cukrzyca,
– choroby nowotworowe i okres do 5 lat po zakończeniu leczenia.

Zaleca się wykonanie serii 3-6 zabiegów z częstotliwością: w terapii trądziku i chorób skórnych co 7-14 dni, w terapii przeciwstarzeniowej i redukcji blizn co 21-30 dni.

Umów wizytę
Call Now Button